Motoryzacja

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Oferujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, również indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. W następstwie tego również przygotowaliśmy dużą propozycję w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a także stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz zadbanym autem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla całkowitego komfortu i satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne oraz ogromnie dogodne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną i kompleksową propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy kolosalne doświadczenie w branży i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To właśnie dzięki nam nasi klienci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też zdobyć natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi najmu auta.