Motoryzacja

Profesjonalne usługi naprawy aut – Synektune

Jesteśmy fachowym zakładem mechaniki samochodowej. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy wyczekiwania nawet w największym stopniu wymagających kierowców, zapewniając im specjalistyczną wiedzę i kompetentną obsługę. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy wykonywane czynności do jego wymagań i potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług obejmuje:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    całkowitą diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Stworzony przez nas zespół tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra. Stawiamy na stałe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym sprzętem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie przystępne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zamówienie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do gigantycznego grona naszych zadowolonych klientów. Z naszą przejrzystą ofertą możesz zaznajomić się na witrynie synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega tuning?
W ramach należącej do nas bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia własnego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę oraz pokaźniejsze oszczędności paliwa, a również ograniczone zużycie samochodu. Celem zabiegu jest bo elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo oraz radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc auta oraz moment obrotowy, równolegle wyraźnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym klientem, aby sprawdzić jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, iż nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, który zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w takim razie napełniać się sprawnie pracującym pojazdem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto powinien skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z najczęściej wybieranych przez naszych konsumentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych szczegółów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność oraz obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, by kierowcy, jacy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, jakie chcą w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w stworzonym przez nas warsztacie jest potrzebna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, że niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Stosujemy przetestowane metody, jakie nie powodują akcesoryjnych defektów pojazdu.