Rodzina

Dom opieki Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet detal tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Uprzejmość oraz empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto?

Miejsce to w całości pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak również wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, doświadczonego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez znawców, a szef kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy też różne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Ogromna powierzchnia obiektu zapewni prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz otwartości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów oraz miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl