Rodzina

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet świetne miejsce dla każdego dziecka.

Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, ażeby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Stawiasz na bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji poprzez zabawę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się ściśle mówiąc doskonale. Bez trudu odnajdziesz tu rozrywkę do perfekcji dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy nadzwyczaj dokładnie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko dokumentnie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Oferujemy strefy profesjonalne dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest w rzeczywistości ważne

Wiemy, iż dla rodziców liczy się nie tylko wspaniała zabawa ich pociech, jakkolwiek też bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim wielki nacisk położony jest na to, aby dzieci były rzeczywiście bezpieczne. W naszym centrum znalazły się wyłącznie takie akcesoria, do wykonania jakich wykorzystano profesjonalne materiały. Zależy nam na tym, żeby wszystkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno szukać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas także jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz wobec tego bać się tego, iż zabawa skończy się traumą. W stworzonym przez nas centrum dziecko jest w samej rzeczy bezpieczne.

Jaki zamiar przyświeca należącej do nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby stworzyć przestrzeń, która będzie perfekcyjnie pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało również kreatywność Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to także fenomenalny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha była ściśle mówiąc bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl